Ottimo 
Start Usługi Chemia profesjonalna Urządzenia parowe Galeria Kontakt


Myjnia
OTTIMO PROFI MAX PLUS

FOTO
OPIS
cosmo
OTTIMO PROFI MAX PLUS to perfekcja w czyszczeniu parą.
Marka została stworzona przez profesjonalistów dla klienta przemysłowego. Urządzenie wykorzystuje naturalną moc sprężonej pary wodnej, dodatkowo wzmocnionej biodegradowalnym preparatem w funkcji detergentu. Zalety tego modelu to przede wszystkim: duża moc i wydajność oraz najwyższej jakości komponenty i wykonanie. W naszej parownicy zastosowaliśmy nowoczesną technologię dwóch wymiennych zbiorników na detergent i trzeciego na wodę. Umożliwia to pracę bez przerwy przez długi czas i szybką wymianę detergentu na inny. Ponadto, w przypadku niedostatku wody, urządzenie jest przez cały czas gotowe do ponownego napełnienia.

Dzięki swojej wysokiej mocy, OTTIMO PROFI MAX PLUS stale wytwarza parę o właściwych parametrach, także podczas czyszczenia rozległych powierzchni. Po włączeniu, parownica jest gotowa do pracy już po 7 - 9 minutach, co pozwala uniknąć uciążliwego wyczekiwania na gotowość sprzętu do pracy.

Urządzenie posiada system kontroli wszystkich funkcji, wskazuje temperaturę i ciśnienie w bojlerze, czas pracy, sygnalizuje użytkownikowi maksymalny poziom brudnej wody oraz minimalny stan wody w zbiorniku generatora pary, dzięki czemu można skupić się na sprzątaniu.

Dla wygody pracy, wszelkie przyciski funkcyjne umieszczono na uchwycie węża. Są to: para ssanie włączanie i wyłączanie pary, ssania oraz detergentu. Inne atuty urządzenia czyszczącego parą
OTTIMO PROFI MAX PLUS to:

  • proste wyjmowanie zbiornika na brudną wodę
  • elektroniczny sterownik z procesorem
  • możliwość mycia i osuszania w czasie jednego cyklu (dzięki temu, nie ma potrzeby najpierw zamiatać lub odkurzać, a następnie szorować i myć podłóg, co pozwala oszczędzać czas i jest znacznie mniej męczące)
  • wyjątkowo skuteczna funkcja prania tapicerek i dywanów
Do zalet czyszczenia parą należą z kolei:
  • większa higiena i dokładność ( w porównaniu do innych metod czyszczenia) - gorąca para nie tylko usuwa zabrudzenia, ale również zabija grzyby i zarodniki, bakterie oraz roztocza
  • mniejsza czasochłonność i pracochłonność (w stosunku do konwencjonalnych metod)
  • przy myciu podłóg twardych nie ma potrzeby używania innych akcesoriów do sprzątania, takich jak wiadra czy mopy; para pod wysokim ciśnieniem dociera w najbardziej problematyczne i mało dostępne miejsca, w których czyszczeniu zawodzą tradycyjne sposoby (m.in. fugi, odpływy, szczeliny)
  • para wodna usuwa również nieprzyjemne zapachy, co korzystnie wpływa na klimat czyszczonych pomieszczeń

Urządzenie parowe OTTIMO PROFI MAX PLUS ma szeroki wachlarz zastosowań we wszystkich dziedzinach przemysłu i działalności gospodarczej, także tam, gdzie trzeba uporać się z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami. Parownica ta doskonale sprawdzi się przy sprzątaniu powierzchni biurowych i przemysłowych, w hotelach, lokalach gastronomicznych oraz wielu innych miejscach. Może być również z powodzeniem stosowana w myjniach samochodowych.
Pojemność zbiornika detergentu: 2 x 5 l
Ciśnienie: 9 Bar (130.5 PSI)
Zasilanie: 230 V ~ 50 Hz
Łączny pobór mocy: 3400 W UE
Materiał bojlera: Stal nierdzewna AISI 304
Pojemność bojlera: 3,1 l
Pojemność zbiornika zasobnikowego: 5 l
Wytwarzanie pary: 80 gr./min. - 4,80 l./h
Temp. pary w bojlerze: 175,4 °C
Poziom alarmowy wody: dźwiękowy i wizualny
Sygnalizacja gotowości do pracy: wizualna - pulpit
Czas podgrzewania: 8/9 min
Wymiary: LxWxH 930 x 500 x 1100 mm
Waga netto: 54 kg
Posiadany certyfikat: CE
Moc ssąca: 1200/1400 W
Sterowanie funkcjami w uchwycie węża: para- ssanie- detergent
Pojemność zbiornika wody brudnej: 20 l
Obudowa: stal nierdzewna
Regulacja strumienia: pulpit
Ecotrade © 2013             Oferta | Usługi (cenniki) | Chemia profesjonalna | Urządzenia parowe | Galeria | Kontakt             Strony WWW  Virtual Space

Linki