Ottimo 
Start Usługi Chemia profesjonalna Urządzenia parowe Galeria Kontakt


Myjnia
OTTIMO PROFI MAX MULTI

FOTO
OPIS
cosmo
OTTIMO PROFI MAX MULTI to perfekcja w czyszczeniu parą.
Marka została stworzona przez profesjonalistów dla klienta przemysłowego. Urządzenie wykorzystuje naturalną moc sprężonej pary wodnej, dodatkowo wzmocnionej biodegradowalnym preparatem w funkcji detergentu. Zalety tego modelu to przede wszystkim: duża moc i wydajność oraz najwyższej jakości komponenty i wykonanie.

Dzięki swojej wysokiej mocy, OTTIMO PROFI MAX MULTI stale wytwarza parę o właściwych parametrach, także podczas czyszczenia rozległych powierzchni. Po włączeniu, parownica jest gotowa do pracy już po 4 minutach, co pozwala uniknąć uciążliwego wyczekiwania na gotowość sprzętu do pracy.

Urządzenie posiada system kontroli wszystkich funkcji, wskazuje temperaturę i ciśnienie w bojlerze, czas pracy, sygnalizuje użytkownikowi maksymalny poziom brudnej wody oraz minimalny stan wody w zbiorniku generatora pary, dzięki czemu można skupić się na sprzątaniu.


Urządzenie parowe OTTIMO PROFI MAX MULTI ma szeroki wachlarz zastosowań we wszystkich dziedzinach przemysłu i działalności gospodarczej, także tam, gdzie trzeba uporać się z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami. Parownica ta doskonale sprawdzi się przy sprzątaniu powierzchni biurowych i przemysłowych, w hotelach, lokalach gastronomicznych oraz wielu innych miejscach. Może być również z powodzeniem stosowana w myjniach samochodowych.
Pojemność zbiornika detergentu: 3 l
Ciśnienie: 9 Bar
Zasilanie: 230 V ~ 50 Hz
Łączny pobór mocy: 3400 W UE
Materiał bojlera: Stal nierdzewna AISI 304
Pojemność bojlera: 2 l
Pojemność zbiornika zasobnikowego: 5 l
Temp. pary w bojlerze: 175 °C
Poziom alarmowy wody: dźwiękowy i wizualny
Sygnalizacja gotowości do pracy: wizualna - pulpit
Czas podgrzewania: 4 min
Wymiary: 665 mm x wys. 420 mm x 520mm
Waga netto: 35 kg
Posiadany certyfikat: CE - IPX4
Pojemność zbiornika wody brudnej: 15 l
Obudowa: stal nierdzewna
Regulacja strumienia: pulpit
Ecotrade © 2013             Oferta | Usługi (cenniki) | Chemia profesjonalna | Urządzenia parowe | Galeria | Kontakt             Strony WWW  Virtual Space

Linki