Ottimo 
Start Usługi Chemia profesjonalna Urządzenia parowe Galeria Kontakt


Myjnia
OTTIMO PROFI MAX MEDIUM

FOTO
OPIS
cosmo

OTTIMO PROFI MAX MEDIUM to perfekcja w czyszczeniu parą. Marka została stworzona przez profesjonalistów dla klienta przemysłowego. Urządzenie wykorzystuje naturalną moc sprężonej pary wodnej, dodatkowo wzmocnionej biodegradowalnym preparatem w funkcji detergentu. Zalety tego modelu to przede wszystkim: duża moc i wydajność
oraz najwyższej jakości komponenty i wykonanie.

W naszej parownicy zastosowaliśmy nowoczesną technologię dwóch zbiorników. Umożliwia to pracę bez przerwy przez długi czas. Ponadto, w przypadku niedostatku wody, urządzenie jest przez cały czas gotowe do ponownego napełnienia. Dzięki swojej wysokiej mocy, OTTIMO PROFI MAX MEDIUM stale wytwarza parę o właściwych parametrach, także podczas czyszczenia rozległych powierzchni.

Po włączeniu, parownica jest gotowa do pracy już po 7 - 9 minutach, co pozwala uniknąć uciążliwego wyczekiwania na gotowość sprzętu do pracy. Urządzenie posiada system kontroli wszystkich funkcji, sygnalizuje użytkownikowi maksymalny poziom brudnej wody oraz minimalny stan wody w zbiorniku generatora pary, dzięki czemu można skupić się na sprzątaniu.

Dla wygody pracy, wszelkie przyciski funkcyjne umieszczono na uchwycie węża. Są to: para, ssanie włączanie i wyłączanie pary, ssania oraz detergentu.Inne atuty urządzenia czyszczącego parą OTTIMO PROFI MAX MEDIUM to:

 • proste wyjmowanie zbiornika na brudną wodę
 • możliwość szybkiego odłączenia części ssącej od samej parownicy
 • elektroniczny sterownik z procesorem
 • możliwość mycia i osuszania w czasie jednego cyklu (dzięki temu, nie ma potrzeby najpierw zamiatać lub odkurzać, a następnie szorować i myć podłóg, co pozwala oszczędzać czas i jest znacznie mniej męczące)
 • wyjątkowo skuteczna funkcja prania tapicerek i dywanów

Do zalet czyszczenia parą należą z kolei:
 • większa higiena i dokładność ( w porównaniu do innych metod czyszczenia) - gorąca para nie tylko usuwa zabrudzenia, ale również zabija grzyby i zarodniki, bakterie oraz roztocza
 • mniejsza czasochłonność i pracochłonność
  (w stosunku do konwencjonalnych metod)
 • przy myciu podłóg twardych nie ma potrzeby używania innych akcesoriów do sprzątania, takich jak wiadra czy mopy
 • para pod wysokim ciśnieniem dociera w najbardziej problematyczne i mało dostępne miejsca, w których czyszczeniu zawodzą tradycyjne sposoby (m.in. fugi, odpływy, szczeliny)
 • para wodna usuwa również nieprzyjemne zapachy, co korzystnie wpływa na klimat czyszczonych pomieszczeń.


Urządzenie parowe OTTIMO PROFI MAX MEDIUM ma szeroki wachlarz zastosowań we wszystkich dziedzinach przemysłu i działalności gospodarczej, także tam, gdzie trzeba uporać się z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami. Parownica ta doskonale sprawdzi się przy sprzątaniu powierzchni biurowych i przemysłowych, w hotelach, lokalach gastronomicznych oraz wielu innych miejscach.

Może być również z powodzeniem stosowana w myjniach samochodowych. Szczególnie jest polecana tam, gdzie olbrzymie znaczenie ma możliwość łatwego przemieszczania się i przenoszenia urządzenia np. po schodach.
Pojemność zbiornika detergentu: 5l
Ciśnienie: 7,5 bar
Zasilanie: 230V~50Hz
Łączny pobór mocy: 3400W
Materiał bojlera: Stal nierdzewna AISI 304
Pojemność bojlera: 2,9l
Pojemność zbiornika zasobnikowego: 5l
Wytwarzanie pary: 74gr./min.
Temp. pary w bojlerze: 170,4°C (324°F)
Poziom alarmowy wody: tak
Sygnalizacja gotowości do pracy: wizualna
Czas podgrzewania: ok. 8 min.
Wymiary: 56 x35 x93 cm
Waga netto: 29 kg
Posiadany certyfikat: CE
Gwarancja: 2 lata konsument,
1 rok firma
(możliwość przedłużenia)
Moc ssąca: 1200/1400 W
Sterowanie funkcjami w uchwycie węża: para - ssanie - detergent
Pojemność zbiornika wody brudnej: 15l
Obudowa: Stal nierdzewna
Regulacja strumienia: na pulpicie
Ecotrade © 2013             Oferta | Usługi (cenniki) | Chemia profesjonalna | Urządzenia parowe | Galeria | Kontakt             Strony WWW  Virtual Space

Linki